Seznam přihlášených

Jméno Příjmení Ročník Sportovní klub
Tomáš Rinka 1979 Model Run Team
Jiří Kabaja 1974 Běhat nás baví
Andrea Bořucká 1988 Prajzský BK Kravaře
Jiří Bořucký 1961 Prajzský BK Kravaře
Zuzana Lippová 1986 SK Černé plíce
Ema Hluchníková 2015 Bohuslavice
Petr Pospíšil 1979 Otice
Marek Sabol 1978 Opava
Filip Burda 1991 inTrenér Petr Kopřiva
Petr Kramář 1982 Za Miloše - za jedničku
Pavel Kotulla 1978 Snad doběhnu
Erich Rinka 1954 PBK Kravaře
Jiri Krecmer 1989 Neni
Lenka Hrubá  1981 Bohuslavice
Martin Hořínek 1981 Ostrava
Pavel Pěruška 1958 Holoubci Kylešovice
Ondřej Dominik 1977 MK Seitl Ostrava
Radim Černota  1075 Hup na kolo
Radim Černota  1975 Hup na kolo
Patrik  Hanzlík 1982 DB - Zábřeh
Gabriela Klemensová 1979 DB- Zábřeh
Pavlína Obdržálková 1967 Ostrava-Hrabová
Jiří  Štencel  1963 Fulnek 
Martin Ocásek 1980 Krnov
Jiří SALAWA 1967 Hlučín
Radek Šenk 1984 Za rychlé ŠNEKY
Klára Kolková 1994 možná doběhnu
Dominik Gawlas 1982 TJ Jakal Karvina
Lukáš Vích 1984 Napospas medvědům
Štěpán Janík 1991 Napospas medvědům
René  Kamrád 1977 ENERGY TEAM Bolatice
Kateřina  Salamonová 1975 Dolní Lhota
Rostislav Salamon 1964 Dolní Lhota
Dagmar  Křefká  1976 NAPOHODO! Bike team Píšť
Manfr3d Křefký 1964 NAPOHODO! Bike team Píšť
Martin Ocásek 1980 Krnov
Roman Jašek 1973 Erholung Laufen team
Vit Koupil 1978 SL SPK
Marek Škapa 1971 MK Seitl Ostrava
Tomáš Janeček 1991 NAPOHODU! bike team Píšť
Vít Obdržálek 1965 Lítací jelen "C"
Jiří Platzek 1964 Hlučín
Jiří Mučka 1986 SDH Ludgeřovice
Zdeněk   Šmída 1973 NAPOHODU! bike team Píšť
Dušan Stoniš 1978 Cyklosport HaF - Bikestyle.cz
Jiří Londa 1990 SK Černé plíce
Pavel Hellebrand 1990 SUPshop.cz
Roman Baláž 1965 Baláž EXTREME-TEAM-Frenštát p.R.
Radek Artim 1970 BK Ludgeřovice
Jan Lindovský 1990 Mannschafte Schmetterlinge
Nikola Kružberská 1988 MARATONmama
Jana  Coufalová 1997 MK Seitl Ostrava
Petr Polášek  1976 Bobrovníky
Michal Waigner 1989 Lowellpro Racing Team
Hana Mrůzková 1981 Opava
  Rosťa Kolich 1964 BK SAK Karviná
Jan Beran 1971 Vítkov
Libor Pospěch 1978 Pospěchgang
Alena  Sobková  1977 BK Ludgeřovice 
Petr Brož 1985 SNS Jilešovice
David Herber 1987 Chuchelná
Jana Kilarova 1973 Mk Seitl Ostrava
Pavel Hudeczek 1967 BK Ludgeřovice
Eva Kovalčíková 1978 Orientační Běh Opava
Tomáš Václavík 1979 Melč
Pavel Hadámek 1971 Babylonbike-Litultovice
Petr Čížek 1984 Ostrava
Radek Pavera 1982 Prajzský BK Kravaře
Milan Švidernoch 1958 X-AIR OSTRAVA
Tomáš Dumbrovský 1972 Scott - InTrenér Opava
Michal Zajíček 1986 ON-OFF Team
Svatava Volna 1976 InTrener- Petr Kopřiva 
Hana Burkovičová 1981 Vřesina
Jiří Štencel 1963 Fulnek
Petr Siročák 1978 Tři křížky Ostrava
Radomír Doležel 1973 Ostrava
Michal Pavlásek 1971 PBK Kravaře
Tomáš Mohila 1980 Cyklosport HaF - Bikestyle.cz
Dusan Ďurajka 1981 Darkovice
Radim Heider 1990 Prajzský BK Kravaře
Lubomir Bsardasevsky 1962 Bk Ludgerovice
Ladislav Holusa 1976 On-Off team
David Wittek 1998 Sokol Opava