Seznam přihlášených

Muži

  Příjmení a jméno Ročník Sportovní klub / město
1 Rinka Tomáš 1979 Prajzský BK
2 Rinka Erich 1954 Prajzský BK
3 Rinka Marek 1976 Prajzský BK
4 Galdia Adam 1977 Smolkov
5 Kaštovský Tomáš 1989 NO LIMIT bike team
6 Holuša Petr 1965 BIOFARM Zlatníky
7 Hanzlík Patrik 1982 Dolní Benešov-Zábřeh
8 Monsberger Filip 1991 Bolatice
9 Řehánek David 1978 FBC Štěpánkovice
10 Hladík Tomáš 1971 Karamba old
11 Dominik Ondřej 1977 MK Seitl Ostrava
12 Platzek Jiří 1964 Hlučín
13 Bořucký Jiří 1961 Prajzský BK Kravaře
14 Obdržálek Vít 1965 Lítací jeleni "C"
15 Kostka Evžen 1981 Braveheart Opava
16 Čech Aleš 1975 Model Bike Team
17 Vícha Karel 1981 L.A.
18 Kolich Rosťa 1964 BK SAK Karviná
19 Pavlásek Michal 1971 Prajzský BK Kravaře
20 Ocásek Martin 1980 díkymojírodině.cz
21 Janeček Roman 1981 Caramba! Team
22 Šorma Ivan 1946 SportTour Opava
23 Michalčik Karel 1959 Prajzsky BK Kravaře
24 Jeziorski Piotr 1978 -
25 Balnar Lukáš 1979 SK Oceláci Ostrava
26 Duda Daniel 1979 El-Diablo
27 Kamrád René 1977 HC Bolatice
28 Krayzel Libor 1968 Ostravske Pajdy
29 Pavlík Miroslav 1964 SK Oceláci Ostrava
30 Hlaváč Bronislav 1977 AW Sports Team
31 Březina Radomír 1967 Ostrava
32 Baláž Roman 1965 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava
33 Solný Michal 1982 Opava
34 Heider Radim 1990 Prajzský BK Kravaře
35 Bořucký Martin 2001 ZŠ Štěpánkovice
36 Bardaševský Lubomír 1962 BK Ludgeřovice
37 Londa Jiří 1990 SK Černé plíce
38 Glonek Roman 1969 Hup Hop Havířov
39 Hanák Marek 1972 Havířov
40 Žůrek Jiří 1983 Jof x-team
41 Vlček Jiří 1964 TK Hlučín
42 Oršový Zdeněk 1961 MK Seitl Ostrava
43 Hudeczek Pavel 1967 BK Ludgeřovice
44 Pavlásek Ondřej 2001 ZŠ Štěpánkovice
45 Ferenz Jan 1976 Prajzský BK Kravaře
46 Boček Jakub 1987 Horní Lomná
47 Herrmann Tomáš 1967 FURTISAMI Velké Hoštice
48 Wittek David 1998 Sokol Opava
49 Pašek Petr 1985 Borová
50 Kučera Viktor 2001 ZŠ Bolatice
51  Blokeš Jindřich 1955 Turisté Bolatice
52 Kašpařík Tomáš 1975 SK Přerov
53 Záloha Miroslav 1980 TJ Sokol Štěpánkovice
54 Siročák Petr 1978 Tři křižky
55 Gargoš Stanislav 1971 Bolatice
56 Tampa Martin 1978 Kylešovice
57 Štencel Vilém 1973 Opava

Ženy

  Jméno a příjmení Ročník Sportovní klub / město
1 Kružberská Nikola 1988 Opava
2 Parůžková Šárka Fany 1969 Báječné ženy v běhu
3 Klemensová Gabriela 1978 Dolní Benešov-Zábřeh
4 Gruchalová Lucie 1984 Ostrava
5 Obdržálková Pavlína 1967 Ostrava-Hrabová
6 Londová Zuzana 1986 SK Černé plíce
7 CHEAH YI NING 1994 NA
8 Mattovičová Pavla 1975 Mladecko
9 Rinková Radka 1983 Křupina Team
10 Konvičková Martina 1984 Ostravske Pajdy
11 Mrázková Jana 1973 Křupina Team
12 Esentierová Adéla 1988 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava
13 Bořucká Andrea 1988 Prajzský BK Kravaře
14 Glogarová Petra 1987 SVVAT
15 Žůrková Eva 1975 Jof x-team
16  Přádková Hanka 1978 Montura Czech team
17 Tampová Alena 1977 Opava
18 Dávidíková Pavlína  1979 SK Černé plíce
19 Hourová Markéta  1983 SK Černé plíce

 

Báječné ženyv běhu

 

Pozn. Seznam přihlášených aktualizujeme průběžně.